Žieminiai šalmukai berniukams

Peržiūrėti žieminio šalmuko komplektą

Žieminiai šalmukai berniukams

Žieminis šalmukas – tiek berniukų, tiek jų tėvelių mėgstamas pasirinkimas šaltoms žiemoms. Šį lauko drabužėlį berniukas galės greitai ir be jokio vargo pats užsidėti vos vienu judesiu, o tai įvertins ir tėvai, kuriems su vaikais išsiruošti į lauką yra tikras iššūkis. Kokybiškas žieminis šalmukas apsaugos Jūsų mažylį nuo šaltos žiemos speigų.

Peržiūrėti žieminio šalmuko komplektą

Kodėl verta rinktis žieminį šalmuką?

Dažniausiai tėveliai įsigyja berniukui žieminį šalmuką, kai šis pradeda lankyti darželį ar kitą kolektyvą. Ne paslaptis, jog ne visi vaikučiai moka gerai užsirišti šaliką ar kaklaskarę, o darželio auklėtojos fiziškai nėra pajėgios aprengti visus vaikus, todėl žieminis šalmukas – viena geriausių išeičių.

Taip pat žieminis šalmukas berniukui yra labai funkcionalus – jis saugo nuo šalčio, vėjo ir sniego net keturias vaikučio dalis: galvytę, ausytes, kakliuką ir dalį krūtinės. Vos vienas nedidelis drabužėlis, o kiek vargų nukrinta nuo tėvų pečių!

Peržiūrėti žieminio šalmuko komplektą

Kuo pasižymi Pupiai.lt žieminiai šalmukai berniukams?

Žieminius šalmukus berniukams, kaip ir kiekvieną kitą savo gaminį, siuvame iš aukščiausios kokybės medžiagų, tikriname ir testuojame, kad jie idealiai atliktų savo funkcijas. Kuo gi dar pasižymi Pupiai.lt žieminiai šalmukai berniukams?

Rankų darbo. Mūsų žieminiai šalmukai yra rankų darbo – nuo medžiagų sukirpimo iki siuvimo. Daugybės metų patirtis ir nuolat tobulinamos žinios bei rūpestis mažiausiais savo klientais leidžia mums sukurti aukščiausios kokybės gaminius, kurie Jūsų veidus papuošia šypsena.

Dvisluoksniai. Kad sukurtume maksimalų komfortą ir funkcionalumą, Pupiai.lt žieminiai šalmukai siuvami iš dviejų skirtingų audinių sluoksnių.

 • Viršutinis sluoksnis yra su merino vilna. Šis audinys leidžia orui cirkuliuoti, todėl vaikučio galvytė neprakaituos, bet taip pat merino vilna pasižymi ir ypatingai geru šilumos sulaikymu, todėl būsite tikri, jog Jūsų berniukui dėvint šalmuką yra šilta ir jauku.
 • Vidinis sluoksnis yra siuvamas iš aukščiausios kokybės medvilninio trikotažo, kuris taip pat yra laidus orui ir neleidžia vaikučiui prakaituoti. Šis audinys yra labai švelnus ir malonus net ir jautriausiai odai, todėl neišgirsite iš savo mažylio, jog šalmukas graužia, trina ar įkyriai kutena.

Stilingi. Ne paslaptis, jog Pupiai.lt šalmukai berniukams išsiskiria savo stiliumi ir dizainu – tai jau tapo mūsų vizitine kortele. Galite rinktis įvairiausių spalvų šalmukus, kurie puošti ausytėmis, bumbulais, snapeliais ir kitais aksesuarais bei dekoracijomis.

Unikalūs. Neradote sau patinkančio šalmuko? Ne bėda – paprasčiausiai susisiekite su mumis ir mes pasistengsime išpildyti Jūsų viziją bei lūkesčius!

Gali būti komplektuojami su kaklaskarėmis ar kaklo movomis. Labai šaltiems orams rekomenduojame kartu su žieminiu šalmuku įsigyti ir derančią kaklaskarę ar du kartus aplink kakliuką apsukamą movą. Tai užtikrins visišką mažylių komfortą.

Peržiūrėti žieminio šalmuko komplektą

Žieminiai šalmukai berniukams kaina internetu

Žieminių šalmukų berniukams kaina priklauso nuo to, ar norite įsigyti vien tik šalmuką, ar komplektuojamą su kaklaskare ar su mova.

Peržiūrėti žieminio šalmuko komplektą

Žieminiai šalmukai mergaitėms

Peržiūrėti šalmuko komplektą

Žieminiai šalmukai mergaitėms internetu

Žiemą vienas šilčiausių ir praktiškiausių kepurių pasirinkimų mergaitei – tai žieminis šalmukas. Net ir šalčiausią žiemą mergaitė jausis šiltai ir patogiai – žieminė kepurė šalmas apsaugos nuo vėjo, šalčio ir sniego Jūsų mažylės ausytes, galvytę, kaklą ir krūtinę. Negana to, iš kokybiškų medžiagų pasiūti šalmukai žiemai neskatins prakaitavimo, todėl mergaitė visuomet jausis itin komfortiškai.

Peržiūrėti šalmuko komplektą

Pupiai.lt šalmukai žiemai

Kodėl verta rinktis būtent Pupiai.lt žieminius šalmukus mergaitei ir kuo mūsų kepurės išsiskiria iš kitų?

Rankų darbo. Žieminiai šalmukai mergaitėms siuvami rankomis. Viską – nuo kepurės brėžinio, iki medžiagų parinkimo, siuvimo ir testavimo atliekame patys, todėl galime garantuoti, jog iki Jūsų žieminis šalmukas atkeliaus aukščiausios kokybės. Mūsų žieminė kepurė šalmas pasiūta taip, kad net ir intensyviai judant, dūkstant sniege, lakstant, ji niekuomet nepersisuks ir neatidengs ausyčių šaltam žiemos speigui.

Dvisluoksniai. Žieminius šalmukus siuvame iš patikrintų, išbandytų, aukščiausios kokybės audinių. Kad žieminė kepurė šalmas užtikrintų visišką komfortą ir šilumą net ir šalčiausią žiemą, savo gaminiams pasirinkome kvėpuojančius ir geriausiai šilumą sulaikančius audinius:

 • Viršutinis sluoksnis siuvamas iš audinio su merino vilna. Ši medžiaga ypatingai tinka mažiems vaikučiams.
 • Vidinis sluoksnis siuvamas iš medvilninio trikotažo, todėl net ir jautriausių mažylių neerzins kepurėms taip būdingas graužimas arba įkyrus kutenimas.

Abu šalmuko sluoksniai yra su elastanu, todėl kepurė idealiai priglus prie mergaitės veiduko, kad nesusidarytų jokie plyšeliai ar tarpeliai įsmukti vėjui. Galėsite būti visiškai ramūs, kad Jūsų mažylės galvytė, ausys, kaklas ir krūtinė yra visiškai apsaugoti nuo šalčio.

Stilingi. Be išpildyto funkcionalumo, Pupiai.lt šalmukai mergaitėms yra ir be galo stilingi. Galėsite rinktis iš daugybės spalvų ir modelių. Žieminė kepurė šalmas gali būti su kaspinais, dirbtinio kailio bumbulais, meškiuko ausytėmis ar net gi snapeliu. Pastarasis ne tik suteiks išskirtinumo Jūsų kepurei, bet ir saugos akytes nuo sniego ar, nors ir retai pasirodančios žiemą, bet kartais išlendančios saulytės spindulių.

Peržiūrėti šalmuko komplektą

Žieminės kepurės – šalmukai mergaitėms kaina

Elektroninėje parduotuvėje Pupiai.lt rasite įvairių žieminių šalmukų, kurių kaina priklauso nuo komplektacijos. Labai šaltoms žiemoms rekomenduojame įsigyti žieminį šalmuką kartu su kaklaskare ar du kartus apsisukančia kaklo mova. Kadangi komplektui su du kartus apsisukančia mova sunaudojame daugiausiai audinio, tai tokio rinkinio kaina bus didžiausia. Rinkinys su kaklaskare kainuos šiek tiek mažiau, o šalmuką be kaklaskarės ar movos galite įsigyti už kiek daugiau nei 30 eurų.

Peržiūrėti šalmuko komplektą

Šalmukai kūdikiams

Kepurė šalmas kūdikiams

Kepurės šalmai kūdikiams nepaprastai patogus lauko drabužėlis – vienu judesiu apsaugosite kūdikio galvytę, ausytes, kakliuką ir krūtinę. Dauguma tėvų įsitikinę, kad šalmukai tinkami tik vyresnio amžiaus vaikučiams, tačiau šalmas kūdikiui taip pat labai praktiškas pasirinkimas, o elektroninėje parduotuvėje Pupiai.lt rasite ne tik praktiškus, bet ir nepaprastai dailius šalmukus kūdikiams.

Peržiūrėti šalmuko komplektą

Kepurės šalmai kūdikiams – ką reikėtų žinoti prieš perkant internetu?

Kad kepurė šalmas kūdikiui pateisintų Jūsų lūkesčius, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

 • Medžiaga. Medžiaga, iš kurios pasiūta kepurė šalmas kūdikiui, turi būti ypatingai švelni, maloni ir jauki. Pupiai.lt siuva iš medvilninio trikotažo, kuris ypatingai tinka kūdikiams. Ši medžiaga ne tik nepraleis šaltuko ar vėjo, bet ir yra laidi orui, kas užtikrins, jog Jūsų mažylis nesuprakaituos.
 • Dydis. Pirkdami šalmuką kūdikiui būtinai atkreipkite dėmesį į kepurių dydžius. Šalmukas naujagimiui neturi spausti, bet neturi būti ir laisvas, jis turi idealiai priglusti prie galvytės ir veiduko, kad nesusidarytų tarpeliai ar plyšeliai, pro kuriuos įsmuktų šalti vėjai.
 • Stilius. Viršutiniai drabužėliai kūdikiams tikrai neturi būti nuobodūs ir nykūs. Kurkite mažylių stilių nuo pirmųjų dienų! Elektroninėje parduotuvėje Pupiai.lt rasite nuo švelnių, šviesių, pastelinių spalvų iki ryškių atspalvių šalmukų pasirinkimą. Mes siuvame išskirtinius šalmukus kūdikiams: su ausytėmis, snapeliai, bumbulais, įvairiausiomis dekoracijomis. Jei nerandate sau patinkančio, tuomet susisiekite su mumis ir mes išpildysime Jūsų viziją.
 • Priežiūra. Kūdikių kepurytes ir kitus viršutinius drabužėlius gali tekti skalbti dažniau nei vyresnių vaikučių, nes mažyliai juos gali apseilėti ar netikėtai atpilti. Todėl visuomet atkreipkite dėmesį, kaip prižiūrėti, skalbti ir džiovinti šalmuką. Mūsų kepurės šalmai kūdikiams prižiūrimos itin paprastai, todėl Jūsų kasdienybės jų priežiūra tikrai neapsunkins.
 • Kaina. Elektroninėje parduotuvėje Pupiai.lt šalmukų kūdikiams kaina priklauso nuo aksesuarų ir dekoracijų pasirinkimo.

Ar kepurės šalmai kūdikiams tiks ir patiks visiems kūdikiams?

Nors kepurė šalmas kūdikiui yra vienas praktiškiausių ir stilingiausių pasirinkimų, tačiau šis pasirinkimas gali tikti ne kiekvienam kūdikiui. Jei pastebite, kad Jūsų mažylis pyksta, kai ką nors maunate per galvą, tikėtina, kad jis taip pat pyks, kai mausite ir šalmuką. Taip pat kepurės šalmai kūdikiams gali Jums netikti, jei mažylis dažnai užmiega ar yra migdomas automobilyje – jei jam užmigus norėsite nuimti šalmuką, kūdikis gali pabusti. Jei būtent dėl šių priežasčių baiminatės, ar verta pirkti šalmuką kūdikiui, tuomet gal Jums labiau tiks ir patiks stilingos kepurės kūdikiui ir kaklaskarės komplektukas?

Peržiūrėti šalmuko komplektą

Šalmukai berniukams

Kepurė šalmas berniukams

Kepurė šalmas berniukui bene ieškomiausias kepurių tipas internetu. Ir tai nė kiek nestebina, nes šalmukai berniukams pats patogiausias galvos apdangalas. Šią kepurę vaikas gali pats be jokio vargo užsidėti, o tai ypatingai aktualu, jei jis lanko darželį. Visuomet galėsite būti ramūs, jog Jūsų berniukas nesušals – kepurė šalmas berniukui sukurta taip, kad apsaugotų nuo šalčio ir vėjo galvytę, ausytes, kaklą ir krūtinę.

Peržiūrėti šalmuko komplektą

Kuo pasižymi kokybiška kepurė šalmas berniukams?

Į ką atkreipti dėmesį perkant internetu šalmuką berniukams?

Medžiaga. Audinys, iš kurio pasiūta kepurė šalmas berniukui yra be galo svarbus. Medžiaga turėtų būti švelni, negraužti ar kitaip nedirginti mažylio odos, maloniai nešiotis. Šalmukas berniukui turėtų būti pasiūtas iš tokios medžiagos, su kuria vaiko galvytė neprakaituotų, bet ir nešaltų net ir šaltukui paspaudus.

Kaip priglunda prie veido. Ar esate susidūrę su situacija, kai uždedate vaikui kepurę, o jam judant, kraipant galvą į šalis, ši ima ir atidengia ausytes? Taip gali nutikti dėl dviejų priežasčių: šalmukas berniukui yra pasiūtas nekokybiškai arba išrinkote netinkamą dydį. Pirkdami šalmukus berniukams visuomet atkreipkite dėmesį, ar kepurė gerai priglunda prie veido ir net intensyviai mažyliui judant išsilaiko savo vietoje.

Priežiūra. Gali būti pati geriausia kepurė, tačiau jei jos priežiūra reikalaus išskirtinių pastangų, tai kiekvieną kartą, kai reikės kepurę skalbti, Jus erzins vien mintis apie tai. Todėl rinkdamiesi šalmuką atkreipkite dėmesį ir į rekomenduojamą jo priežiūrą, kad labai nesiskirtų nuo kitų Jūsų turimų lauko drabužių.

Stilius. Be abejonės, perkant šalmuką berniukui stilius ir kepurės išvaizda neturėtų būti paskutinėje vietoje – juk berniukai taip pat mėgsta puoštis. Nebijokite ryškesnių spalvų, išskirtinių detalių ir aksesuarų ant kepurytės.

Peržiūrėti šalmuko komplektą

Pupiai.lt šalmukai berniukams

Pupiai.lt šalmukai berniukams yra rankų darbo. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite išsirinkti jau pasiūtus gaminius, tačiau Jūsų pageidavimu, sukursime ir pasiūsime vienetinę, Jūsų norus ir lūkesčius atitinkančią kepurę. Elektroninėje parduotuvėje Pupiai.lt galite rinktis šalmukus, skirtus vaikams nuo gimimo iki 12 metų.

Kuo dar išsiskiria Pupiai.lt šalmukai berniukams?

 • Siuvame iš medvilninio trikotažo. Tai mūsų pamėgtas audinys, nes jis laidus orui, todėl vaiko galvytė neprakaituos, šis audinys labai malonus prie odos, o tai ypač aktualu, kai kalbame apie vaikus. Kepurė šalmas berniukui, pasiūtas iš medvilninio trikotažo yra lengvai prižiūrimas, neišsitampo ir nenusiskalbia.
 • Tobulai priglundantis, patikrintas modelis. Kiekvieną savo gaminį tikriname ir testuojame, todėl šalmukas berniukui idealiai priglus prie veiduko, nespaus ir nesmukčios, net ir dūkstant lauke kepurė išliks savo vietoje ir apsaugos Jūsų mažylio galvytę, ausytes, kakliuką ir krūtinę.
 • Tinka pavasariui, rudeniui ir šiltai žiemai. Siuvame iš dviejų sluoksnių medvilninio trikotažo, todėl mūsų kepurės šalmukai berniukams puikiai tiks ne tik pavasario ir rudens orams, bet ir šiltesnei žiemai.
 • Išskirtiniai, unikalūs dizainai. Mūsų vizitinė kortelė – išskirtinio stiliaus kūrimas. Pupiai.lt sukurtas ir pasiūtas šalmukas berniukui taps ne tik funkcionaliu galvos apdangalu, bet ir nepaprastai dailiu aksesuaru, kuris leis Jūsų mažyliui išsiskirti iš minios. Mūsų asortimente rasite įvairiausių spalvų šalmukų, puoštų ausytėmis, snapeliais, prisiuvamomis dekoracijomis, dirbtinio kailio bumbulais ir pan.
 • Kaina. Pupiai.lt šalmukų kaina priklauso nuo kepurės dizaino ir dekoracijų pasirinkimo.
Peržiūrėti šalmuko komplektą

Galvajuostės mergaitėms

Galvos juostos internetu mergaitėms

Galvos juosta mergaitei – tai aksesuaras, kuris atlieka net kelias funkcijas: apsaugo ausytes nuo vėjo, prilaiko nepaklusnius plaukučius ir puošia mažytes damutes. Galvajuostės mergaitėms gali būti ir nepaprastai šiltos, tinkamos net ir vėsiems orams, gali būti ir plonesnės, puikiai tinkančios vasarą, tačiau jos gali ir visai nepridengti ausyčių ir tarnauti kaip itin stilingas plaukų lankelis ar specialiai mažosioms princesėms sukurta karūna. Taip, su Pupiai.lt pasiūta galvos juosta mergaitei Jūsų mažylė pasijus it karalaitė.

Galvos juosta mergaitei idealus pasirinkimas ypatingai tuomet, kai savo mažąją damutę norite papuošti ypatingai progai, pavyzdžiui, krikštynoms, gimtadieniui ir pan. Galvajuostės, priešingai nei kepurės, nebūtina nuimti viduje, todėl mergaitės plaukučiai visos šventės metu bus tvarkingi, o Jūs būsite rami, kad netikėtai mažylei išbėgus į lauką, ji neperšals ausyčių.

Peržiūrėti galvajuostės komplektą

Mergaitiškos galvajuostės – kaip išsirinkti?

Atrodytų viskas čia paprasta – galvajuostės mergaitėms dedamos ant galvos, tačiau kokia jų paskirtis? Kaip išsirinkti tinkamiausią? Pirmiausia, atsakykite į kelis klausimus:

 • Ar galvos juosta mergaitei reikalinga tik prilaikyti plaukučiams?
 • Galbūt galvajuostę dėsite ir šiek tiek vėsesniu oru, todėl reikėtų, kad ji apsaugotų ir ausytes?
 • Ar galvos juosta mergaitei bus reikalinga ir žiemą?
 • Kiek pinigų ketinate skirti galvajuostei? Galvajuostės kaina priklauso nuo jų pločio, ar tai vienasluoksnės ar dvisluoksnės juostos, papuošimų ir kt. detalių.

Atsakius į šiuos klausimus bus daug paprasčiau nuspręsti, kokią galvos juostą mergaitei įsigyti.

Peržiūrėti galvajuostės komplektą

Mergaitiškos galvajuostės Pupiai.lt

Visas galvajuostes mergaitėms siuvame rankomis, kiekvienas modelis yra išbandytas praktikoje, kad Jums atitektų tik pasiteisinę, funkcionalumą užtikrinantys gaminiai. Pupiai.lt elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti kiekvieno skonį, lūkesčius ir poreikius atitinkančias galvajuostes mergaitėms:

 • Galvos juosta, prilaikanti plaukučius. Šios galvajuostės mergaitėms atliks puošnaus lankelio ar dailios karūnos funkciją. Mūsų mergaitiškos galvajuostės, prilaikančios plaukučius, yra labai įvairaus dizaino: įvairių pločių juostos, kurios gali būti puoštos visiškai minimaliais aksesuarais, paraukimais arba nuostabaus grožio gėlėmis, kaspinais, karoliukais, prisiuvamomis aplikacijomis (karūnomis, žvaigždėmis ir pan.).
 • Galvos juosta, uždengianti ausytes. Tai šiek tiek platesnės juostos, kurios tampriai priglus prie mažų ausyčių ir apsaugos jas nuo vėjo. Šios galvos juostos puikiai tiks tiek vasaros metu, tiek pavasarį ar rudenį.
 • Galvos juosta žiemai. Tai plačios, dvisluoksnės galvos juostos, kurios puikiai tiks ir šaltą žiemą. Prie šių juostų, kaip ir prie kiekvienos kitos galvos juostos, galite priderinti ir stilingas kaklaskares, saugančias mažylių kakliukus.
Peržiūrėti galvajuostės komplektą

Ar galvajuostės tik mergaitėms?

Dėl galvajuosčių puošnumo įprasta manyti, kad jos tinkamos tik mergaitėms. Tačiau mes siuvame ir tokias galvos juostas, kurios puikiai tiks ir berniukams, ir patiems mažiausiems vaikučiams.

Galvajuostės berniukams. Galvajuostės berniukams – minimalaus dizaino, su snapeliu, kuris apsaugos akytes nuo saulės spindulių. Šios galvajuostės – tai kepurės su snapeliu pakaitalas, tik šiek tiek vėsesnis variantas, nes nepridengia viršugalvio.

Galvajuostės kūdikiams. Šios galvajuostės ne tik saugos nuo skersvėjo, bet ir prilaikys ausytes, kad jos neatsilenktų. Tai ypatingai aktualu kūdikį guldant ant šono į vežimėlį – būsite visiškai ramūs, kad ausytės yra tinkamoje padėtyje.

Peržiūrėti galvajuostės komplektą

Turbanai kūdikiams

Turbanai kūdikiams internetu

Turbanai kūdikiams idealus pasirinkimas, jei norite, kad Jūsų mažylė nuo pat gimimo būtų stilinga, puošni ir apsaugota nuo vėjo bei saulės. Kūdikių turbanai siuvami iš minkšto, švelnaus ir tampraus audinio, kuris švelniai priglus prie kūdikio galvytės, nesmukčios ir laikysis vietoje, tad Jūsų mažylės ausytės visuomet bus apsaugotos.

Peržiūrėti turbano komplektą

Ar turbanas kūdikiui tinkamas galvos apdangalas?

Dauguma klaidingai mano, kad turbanai skirti tik kiek ūgtelėjusioms mergaitėms, tačiau jais puošti galite ir pačias mažiausias princeses. Gerai pasiūtas, kokybiškas turbanas nespaus, jis yra be siūlių, todėl idealiai tinka naujagimiams. Turbanas dengia ausytes, saugo nuo vėjo, šalčio, saulės, o tai ypatingai svarbu renkant galvos apdangalą kūdikiui.

Turbanai kūdikiams Pupiai.lt elektroninėje parduotuvėje

Tiek turbanai kūdikiams, tiek visi kiti kūdikių drabužėliai turi būti patogūs, lengvai prižiūrimi ir funkcionalūs. Kuo gi Pupiai.lt turbanai kūdikiams išsiskiria iš visų kitų?

Rankų darbo. Visi turbanai kūdikiams yra rankų darbo: nuo medžiagų parinkimo, jų sukirpimo, matavimo ir testavimo, kad turbanas kūdikiui gultų kaip nulietas.

Pasiūti iš medvilninio trikotažo. Kūdikių turbanai siuvami iš itin minkšto, švelnaus, orui laidaus medvilninio trikotažo, kurį sudaro 96 proc. medvilnė ir 4 proc. elastanas. Šie turbanai ne tik idealiai priglus prie mažos galvytės, bet ir nenuspaus, neatidengs ausyčių ir visada išsilaikys savo vietoje. Be to, medvilninis trikotažas neleis prakaituoti, kas užtikrins visišką mažylio komfortą.

Puošnūs. Per daugybę metų esame atradę tinkamiausius ir gražiausius turbanų susukimus ir paraukimus priekyje, kurie atrodo išskirtinai ir nepaprastai stilingai. Kiekvienas turbanas kūdikiui gali būti papuoštas įvairiais siuviniais, gėlėmis, gyvūnėlių aplikacijomis, karoliukais ir kitomis dekoracijomis. Mūsų turbanai kūdikiams leis būti stilingais nuo pat pirmųjų gimimo dienų.

Lengvai prižiūrimi. Vienas didžiausių Pupiai.lt siuvamų turbanų kūdikiams privalumų yra tas, kad juos paprasta prižiūrėti. Jie nenusiskalbia, nesiglamžo, greitai išdžiūsta ir nepraranda pirminės savo formos.

Tinkami šiltiems ir vėsesniems orams. Pupiai.lt turbanai kūdikiams gali būti siuvami vienasluoksniai arba dvisluoksniai. Vienasluoksniai puikiai tiks vasarą, o dvisluoksniai pavasarį ar rudenį. Be to, prie kiekvieno turbano galite priderinti ir stilingą, patogiai surišamą kaklaskarę, kuri apsaugos ir mažylių kakliukus.

Peržiūrėti turbano komplektą

Turbanų kūdikiams kaina

Pupiai.lt elektroninėje parduotuvėje turbanai kūdikiams kaina priklauso nuo kelių aspektų:

 • Renkatės vienasluoksnį ar dvisluoksnį turbaną. Dviejų sluoksnių kūdikių turbanai kainuos brangiau, nes jų pasiuvimui sunaudojame daugiau audinio.
 • Ar prie turbano norite priderinti ir kaklaskarę. Komplektukas kainuos šiek tiek brangiau.
 • Nuo papuošimų tipo ir kiekio. Kuo turbanas paprastesnis, tuo jo kaina gali būti mažesnė.

Turbanai mergaitėms

Turbanai mergaitėms internetu

Turbanas mergaitei – tai išskirtinis galvos apdangalas, kuris dekoruotas skoningais aksesuarais. Turbanai mergaitėms ne tik papuoš, bet ir apsaugos nuo kaitrios saulės ir vėjo, nes jie visiškai uždengia mažylių ausytes. Turbanai mergaitėms gali būti įvairiausių spalvų ir stilių, todėl sau labiausiai patinkantį išsirinks net ir pati įnoringiausia mažoji klientė.

Peržiūrėti turbano komplektą

Pupiai.lt turbanai mergaitėms

Pupiai.lt turbanai mergaitėms yra siuvami rankomis iš itin kokybiško medvilninio trikotažo. Kad turbanas idealiai laikytųsi ant mergaitės galvytės, kiekvienas gaminys testuojamas ir išbandomas, todėl galite būti tikri, jog su mūsų turbanu Jūsų mergytė ne tik atrodys it mažoji princesė, bet ir jausis patogiai bei jaukiai. Ko dar galite tikėtis iš Pupiai.lt turbanų?

Stilingi turbanai. Tokia puošmena papuošta mažoji tikrai neliks nepastebėta. Pupiai.lt turbanai gali būti nuo visiškai paprastų ir neįmantrių modelių, su keliomis klostėmis ir raukinukais iki dekoruotų gėlėmis, karoliukais, įvairiomis prisiuvamomis aplikacijomis. Turbanas mergaitei gali būti stilingas aprangos akcentas, tačiau tai gali būti ir viena iš pagrindinių aprangos puošmenų, pavyzdžiui, krikštynų šventėje.

Vienasluoksniai ir dvisluoksniai turbanai. Pupiai.lt galite pasirinkti vienasluoksnius ar dvisluoksnius turbanus. Vienasluoksniai labiau tinkami vasarą ar šiltą pavasario/rudens dieną. Ne paslaptis, kad mergaitės mėgsta puoštis bet kokiu oru, todėl dvisluoksniai turbanai idealiai tiks ankstyvą pavasarį ar vėlyvą rudenį, kuomet orai nelepina šilta saulute.

Turbanai ir kaklaskarės. Pupiai.lt elektroninėje parduotuvėje rasite surišamas kaklaskares, kurios papildys derinį ir apsaugos mažųjų damučių kakliukus nuo vėjo ir šalčio. Galite derinti tokias pačias arba skirtingas spalvas, kad sukurtumėte unikalų mažylės įvaizdį.

Peržiūrėti turbano komplektą

Kuo ypatingas audinys, iš kurio siuvami turbanai, esantys Pupiai.lt elektroninėje parduotuvėje?

Turbanus mergaitėms, kaip ir daugelį kitų savo gaminių, siuvame iš itin kokybiško medvilninio trikotažo, kurio sudėtis – 96 proc. medvilnė ir 4 proc. elastanas. Kuo gi ypatingas šis audinys?

 • Tai lengvas, plonas, minkštas ir laidus orui audinys;
 • Jis gražiai krenta, idealiai tempiasi, iš jo pasiūtas kepures patogu nešioti;
 • Nesiglamžo, itin praktiškas audinys;
 • Iš jo pasiūtų gaminių priežiūra yra labai paprasta, jie nenusiskalbia ir neišsitampo.
Peržiūrėti turbano komplektą

Turbanų mergaitėms kaina Pupiai.lt elektroninėje parduotuvėje

Turbanų kaina priklauso nuo kelių elementų:

 • Ar tai vienasluoksnis, ar dvisluoksnis turbanas;
 • Kaip ir kuo dekoruotas turbanas;
 • Ar komplektuojamas su kaklaskare ar be jos.

Šiltesni, puošnesni ir komplektuojami kartu su kaklaskare turbanai bus brangesni nei vienasluoksniai turbanai be kaklaskarės.

Peržiūrėti turbano komplektą

Kepurės berniukams

Kepurės berniukams internetu

Neretas tėvų susiduria su iššūkiu perkant kepurę berniukui. Įprasta manyti, kad kepurės berniukams turi apsaugoti nuo šalčio, vėjo šaltuoju metų laiku arba pridengti nuo saulės spindulių šiltuoju metų laiku, o grožis, įvairios išskirtinės detalės nėra svarbu. Tačiau netiesa, kad berniukai nemėgsta puoštis. Padėkime kiekvienam mažyliui atskleisti savo stilių, džiaugtis ne tik funkcionalia, bet ir džiuginančia kepure.

Pupiai.lt stengiasi kurti ir siūti išskirtines kepures berniukams, puoštas meškučių ausytėmis, įvairiomis prisiuvamomis aplikacijomis, su bumbulais, snapeliais, įvairiausių stilių ir spalvų, kad net išskirtinio skonio mažasis džentelmenas su malonumu nešiotų kepurę kiekvieną dieną. Rankų darbo kokybiškos kepurės už patrauklią kainą.

Peržiūrėti kepurės komplektą

Kaip išrinkti tinkamą kepurę berniukui?

Vienas svarbiausių kriterijų, kurį reikėtų įvertinti renkantis kepurę, tai sezonas, kurio metu bus nešiojama kepurė.

Vasarai. Mažesniems vaikams vasarinės kepurės turėtų būti tokios, kurios pridengia ne tik nuo saulės spindulių akis bei galvytę, bet ir saugo ausytes nuo vėjo, kuris tikrai nėra retas palydovas mūsų vasaromis. Kiek vyresniems vaikams gali pakakti apsaugos nuo saulės galvai ir akims. Rinkitės kepures su snapeliu, pasiūtas iš vieno sluoksnio medvilninio trikotažo. Šis audinys yra laidus orui, todėl jūsų mažylio galva net ir karščiausią dieną neprakaituos.

Žiemai. Žieminės kepurės berniukams turi saugoti nuo šalčio ir vėjo. Jos turėtų būti pasiūtos iš audinių, kurie saugo šilumą. Atkreipkite dėmesį, kad vilna, nors ir šilta, tačiau vien tik iš jos pasiūta kepurė gali erzinti jūsų mažylį, todėl geriau rinktis dvisluoksnę kepurę, kur vidinis sluoksnis būtų minkštas ir švelnus audinys, pavyzdžiui, medvilnė, o išorinis jau gali būti ir visų taip mėgstama merino vilna.

Pavasariui ir rudeniui. Ankstyvam pavasariui, kaip ir vėlyvam rudeniui, kai oras yra gana šaltas, puikiausiai tiks ir žieminė kepurė. Na, o vėlyvam pavasariui arba ankstyvam rudeniui, kai oras nėra labai šaltas, tinka vienasluoksnės kepurės, kurios saugo tiek nuo vėjo, tiek nuo saulės spindulių.

Peržiūrėti kepurės komplektą

Dar keletas patarimų renkantis kepures berniukams internetu

Dydis. Tinkamas dydis renkantis kepurę yra be galo svarbus. Per maža kepurė gali nemaloniai spausti ir erzinti jūsų mažylį, o per didelė paprasčiausiai neatliks savo funkcijų – ji nuolat smukčios, atidengs tai vieną ausytę, tai kitą ir tinkamai neapsaugos nuo šalčio ar vėjo.

Raišteliai. Vos spėjate nusisukti, o jūsų mažylis jau be kepurės? Raišteliai – tai pats paprasčiausias būdas išspręsti šią problemą. Būtent todėl apsiperkant Pupiai.lt galite pasirinkti bet kurią kepurę su arba be raištelių.

Papuošimai. Kad vaikas noriai nešiotų kepurę, leiskite jam pačiam išsirinkti. Apsiperkant internetu tai padaryti galite paprasčiausiai atidarę kelis kepurių langus ir parodę juos vaikučiui. Tai paskatins jo savarankiškumą, parodys jam, kad ir jo nuomonė jums svarbi.

Peržiūrėti kepurės komplektą

Kepurės mergaitėms

Gražios vaikiškos kepurės mergaitėms internetu

Ne paslaptis, kad kepurės skirtos apsaugoti nuo šalčio ir vėjo žiemą, o vasarą nuo kaitrių saulės spindulių. Tai pagrindiniai kriterijai, į ką tėvai atkreipia dėmesį rinkdamiesi kepures savo vaikams. Tačiau mergaičių kepurės be pagrindinių funkcijų dar gali tapti ir puikiu aprangos aksesuaru. Juk ne paslaptis, kad dauguma mergaičių mėgsta puoštis, tad kodėl gi neišrinkti tokios mergaitiškos kepurės, kuri bus ir funkcionali, ir atrodys nepaprastai stilingai?

Pupiai.lt mergaitiškos kepurės pasižymi išskirtiniu dizainu ir stiliumi. Puošnios, nepaprastai gražios mergaičių kepurės su bumbulais, ausytėmis, kaspinais, gėlėmis, įvairiomis prisiuvamomis aplikacijomis ir snapeliais – sau tinkamiausią ras net išrankiausia mažoji dama.

Peržiūrėti kepurės komplektą

Kokios būna kepurės mergaitėms?

Geriausia kepures mergaitėms skirstyti pagal sezonus, nes nuo to priklausys, iš kokio audinio kepurė siuvama, kokio storio ji bus ir pan.

 • Žiemai. Mergaitiškos kepurės žiemai gali būti įvairiausių spalvų – tiek ryškios, tiek pastelinės, tačiau šaltuoju metų laiku dauguma renkasi tamsesnius, žemės, rusvus ar pilkšvus atspalvius. Pupiai.lt žieminės mergaičių kepurės dažniausiai siuvamos iš dviejų audinio sluoksnių, gerai priglunda prie ausų, tad saugo nuo šalčio ir vėjo.
 • Pavasariui ir rudeniui. Kol oras dar nėra šiltas (pavasarį) arba dar ne toks šaltas (rudenį) reikėtų rinktis tarpinį variantą tarp vasarinės ir žieminės kepurės. Pavasariui ir rudeniui siuvamos tiek vienasluoksnės, tiek dvisluoksnės mergaitiškos kepurės. Spalvų gama labai plati – nuo klasikinių spalvų iki ryškiausių ar kaip tik pastelinių atspalvių.
 • Vasarai. Vasarą aktualu, kad kepurės mergaitėms apsaugotų nuo saulės kaitros, o kartais ir nuo vėjo. Šios kepurėlės yra plonesnės, siuvamos iš vienasluoksnio medvilninio trikotažo, todėl leidžia galvytei kvėpuoti, bet tuo pačiu ir nepraleidžia vėjo, kad neperpūstų mažų ausyčių.
Peržiūrėti kepurės komplektą

Kuo ypatingos Pupiai.lt vaikiškos kepurės mergaitėms?

Mūsų vaikiškos kepurės žiemą mažiesiems neleis sušalti, o vasarą perkaisti. Išskirtinis stilius, aukšta kokybė, įvairovė… Manote tai visi mūsų gaminių privalumai? Štai dar keletas:

Rankų darbo. Ne tik mergaičių kepurės, bet ir visi mūsų gaminiai yra rankų darbo. Negana to, pildome ir klientų individualius užsakymus – beveik kiekvieną kepurėlę galime pasiūti vieno arba dviejų sluoksnių, pasirinktos spalvos, su raišteliais ar be jų, todėl galite susikurti unikalų savo modelį ir dizainą.

Derantys aksesuarai. Prie daugumos mergaitiškų kepurėlių galima priderinti stilingas movas ir kaklaskares, kurios apsaugos nuo šalčio ir vėjo Jūsų mažylių kaklus.

Kaina. Už patrauklią kainą įsigysite aukštos kokybės, išskirtinę, funkcionalią ir stilingą mergaitišką kepurę. Apsipirkimas internetu Pupiai.lt elektroninėje parduotuvėje paprastas ir patogus – norimą prekę išsirinksite bet kuriuo paros metu, bet kurioje vietoje. Greitas pristatymas visoje Lietuvoje.

Peržiūrėti kepurės komplektą