Žieminiai šalmukai berniukams

Peržiūrėti žieminio šalmuko komplektą

Žieminiai šalmukai berniukams

Žieminis šalmukas – tiek berniukų, tiek jų tėvelių mėgstamas pasirinkimas šaltoms žiemoms. Šį lauko drabužėlį berniukas galės greitai ir be jokio vargo pats užsidėti vos vienu judesiu, o tai įvertins ir tėvai, kuriems su vaikais išsiruošti į lauką yra tikras iššūkis. Kokybiškas žieminis šalmukas apsaugos Jūsų mažylį nuo šaltos žiemos speigų.

Peržiūrėti žieminio šalmuko komplektą

Kodėl verta rinktis žieminį šalmuką?

Dažniausiai tėveliai įsigyja berniukui žieminį šalmuką, kai šis pradeda lankyti darželį ar kitą kolektyvą. Ne paslaptis, jog ne visi vaikučiai moka gerai užsirišti šaliką ar kaklaskarę, o darželio auklėtojos fiziškai nėra pajėgios aprengti visus vaikus, todėl žieminis šalmukas – viena geriausių išeičių.

Taip pat žieminis šalmukas berniukui yra labai funkcionalus – jis saugo nuo šalčio, vėjo ir sniego net keturias vaikučio dalis: galvytę, ausytes, kakliuką ir dalį krūtinės. Vos vienas nedidelis drabužėlis, o kiek vargų nukrinta nuo tėvų pečių!

Peržiūrėti žieminio šalmuko komplektą

Kuo pasižymi Pupiai.lt žieminiai šalmukai berniukams?

Žieminius šalmukus berniukams, kaip ir kiekvieną kitą savo gaminį, siuvame iš aukščiausios kokybės medžiagų, tikriname ir testuojame, kad jie idealiai atliktų savo funkcijas. Kuo gi dar pasižymi Pupiai.lt žieminiai šalmukai berniukams?

Rankų darbo. Mūsų žieminiai šalmukai yra rankų darbo – nuo medžiagų sukirpimo iki siuvimo. Daugybės metų patirtis ir nuolat tobulinamos žinios bei rūpestis mažiausiais savo klientais leidžia mums sukurti aukščiausios kokybės gaminius, kurie Jūsų veidus papuošia šypsena.

Dvisluoksniai. Kad sukurtume maksimalų komfortą ir funkcionalumą, Pupiai.lt žieminiai šalmukai siuvami iš dviejų skirtingų audinių sluoksnių.

  • Viršutinis sluoksnis yra su merino vilna. Šis audinys leidžia orui cirkuliuoti, todėl vaikučio galvytė neprakaituos, bet taip pat merino vilna pasižymi ir ypatingai geru šilumos sulaikymu, todėl būsite tikri, jog Jūsų berniukui dėvint šalmuką yra šilta ir jauku.
  • Vidinis sluoksnis yra siuvamas iš aukščiausios kokybės medvilninio trikotažo, kuris taip pat yra laidus orui ir neleidžia vaikučiui prakaituoti. Šis audinys yra labai švelnus ir malonus net ir jautriausiai odai, todėl neišgirsite iš savo mažylio, jog šalmukas graužia, trina ar įkyriai kutena.

Stilingi. Ne paslaptis, jog Pupiai.lt šalmukai berniukams išsiskiria savo stiliumi ir dizainu – tai jau tapo mūsų vizitine kortele. Galite rinktis įvairiausių spalvų šalmukus, kurie puošti ausytėmis, bumbulais, snapeliais ir kitais aksesuarais bei dekoracijomis.

Unikalūs. Neradote sau patinkančio šalmuko? Ne bėda – paprasčiausiai susisiekite su mumis ir mes pasistengsime išpildyti Jūsų viziją bei lūkesčius!

Gali būti komplektuojami su kaklaskarėmis ar kaklo movomis. Labai šaltiems orams rekomenduojame kartu su žieminiu šalmuku įsigyti ir derančią kaklaskarę ar du kartus aplink kakliuką apsukamą movą. Tai užtikrins visišką mažylių komfortą.

Peržiūrėti žieminio šalmuko komplektą

Žieminiai šalmukai berniukams kaina internetu

Žieminių šalmukų berniukams kaina priklauso nuo to, ar norite įsigyti vien tik šalmuką, ar komplektuojamą su kaklaskare ar su mova.

Peržiūrėti žieminio šalmuko komplektą

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *