Turbanai kūdikiams

Turbanai kūdikiams internetu

Turbanai kūdikiams idealus pasirinkimas, jei norite, kad Jūsų mažylė nuo pat gimimo būtų stilinga, puošni ir apsaugota nuo vėjo bei saulės. Kūdikių turbanai siuvami iš minkšto, švelnaus ir tampraus audinio, kuris švelniai priglus prie kūdikio galvytės, nesmukčios ir laikysis vietoje, tad Jūsų mažylės ausytės visuomet bus apsaugotos.

Peržiūrėti turbano komplektą

Ar turbanas kūdikiui tinkamas galvos apdangalas?

Dauguma klaidingai mano, kad turbanai skirti tik kiek ūgtelėjusioms mergaitėms, tačiau jais puošti galite ir pačias mažiausias princeses. Gerai pasiūtas, kokybiškas turbanas nespaus, jis yra be siūlių, todėl idealiai tinka naujagimiams. Turbanas dengia ausytes, saugo nuo vėjo, šalčio, saulės, o tai ypatingai svarbu renkant galvos apdangalą kūdikiui.

Turbanai kūdikiams Pupiai.lt elektroninėje parduotuvėje

Tiek turbanai kūdikiams, tiek visi kiti kūdikių drabužėliai turi būti patogūs, lengvai prižiūrimi ir funkcionalūs. Kuo gi Pupiai.lt turbanai kūdikiams išsiskiria iš visų kitų?

Rankų darbo. Visi turbanai kūdikiams yra rankų darbo: nuo medžiagų parinkimo, jų sukirpimo, matavimo ir testavimo, kad turbanas kūdikiui gultų kaip nulietas.

Pasiūti iš medvilninio trikotažo. Kūdikių turbanai siuvami iš itin minkšto, švelnaus, orui laidaus medvilninio trikotažo, kurį sudaro 96 proc. medvilnė ir 4 proc. elastanas. Šie turbanai ne tik idealiai priglus prie mažos galvytės, bet ir nenuspaus, neatidengs ausyčių ir visada išsilaikys savo vietoje. Be to, medvilninis trikotažas neleis prakaituoti, kas užtikrins visišką mažylio komfortą.

Puošnūs. Per daugybę metų esame atradę tinkamiausius ir gražiausius turbanų susukimus ir paraukimus priekyje, kurie atrodo išskirtinai ir nepaprastai stilingai. Kiekvienas turbanas kūdikiui gali būti papuoštas įvairiais siuviniais, gėlėmis, gyvūnėlių aplikacijomis, karoliukais ir kitomis dekoracijomis. Mūsų turbanai kūdikiams leis būti stilingais nuo pat pirmųjų gimimo dienų.

Lengvai prižiūrimi. Vienas didžiausių Pupiai.lt siuvamų turbanų kūdikiams privalumų yra tas, kad juos paprasta prižiūrėti. Jie nenusiskalbia, nesiglamžo, greitai išdžiūsta ir nepraranda pirminės savo formos.

Tinkami šiltiems ir vėsesniems orams. Pupiai.lt turbanai kūdikiams gali būti siuvami vienasluoksniai arba dvisluoksniai. Vienasluoksniai puikiai tiks vasarą, o dvisluoksniai pavasarį ar rudenį. Be to, prie kiekvieno turbano galite priderinti ir stilingą, patogiai surišamą kaklaskarę, kuri apsaugos ir mažylių kakliukus.

Peržiūrėti turbano komplektą

Turbanų kūdikiams kaina

Pupiai.lt elektroninėje parduotuvėje turbanai kūdikiams kaina priklauso nuo kelių aspektų:

  • Renkatės vienasluoksnį ar dvisluoksnį turbaną. Dviejų sluoksnių kūdikių turbanai kainuos brangiau, nes jų pasiuvimui sunaudojame daugiau audinio.
  • Ar prie turbano norite priderinti ir kaklaskarę. Komplektukas kainuos šiek tiek brangiau.
  • Nuo papuošimų tipo ir kiekio. Kuo turbanas paprastesnis, tuo jo kaina gali būti mažesnė.

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *