Šalmukai berniukams

Kepurė šalmas berniukams

Kepurė šalmas berniukui bene ieškomiausias kepurių tipas internetu. Ir tai nė kiek nestebina, nes šalmukai berniukams pats patogiausias galvos apdangalas. Šią kepurę vaikas gali pats be jokio vargo užsidėti, o tai ypatingai aktualu, jei jis lanko darželį. Visuomet galėsite būti ramūs, jog Jūsų berniukas nesušals – kepurė šalmas berniukui sukurta taip, kad apsaugotų nuo šalčio ir vėjo galvytę, ausytes, kaklą ir krūtinę.

Peržiūrėti šalmuko komplektą

Kuo pasižymi kokybiška kepurė šalmas berniukams?

Į ką atkreipti dėmesį perkant internetu šalmuką berniukams?

Medžiaga. Audinys, iš kurio pasiūta kepurė šalmas berniukui yra be galo svarbus. Medžiaga turėtų būti švelni, negraužti ar kitaip nedirginti mažylio odos, maloniai nešiotis. Šalmukas berniukui turėtų būti pasiūtas iš tokios medžiagos, su kuria vaiko galvytė neprakaituotų, bet ir nešaltų net ir šaltukui paspaudus.

Kaip priglunda prie veido. Ar esate susidūrę su situacija, kai uždedate vaikui kepurę, o jam judant, kraipant galvą į šalis, ši ima ir atidengia ausytes? Taip gali nutikti dėl dviejų priežasčių: šalmukas berniukui yra pasiūtas nekokybiškai arba išrinkote netinkamą dydį. Pirkdami šalmukus berniukams visuomet atkreipkite dėmesį, ar kepurė gerai priglunda prie veido ir net intensyviai mažyliui judant išsilaiko savo vietoje.

Priežiūra. Gali būti pati geriausia kepurė, tačiau jei jos priežiūra reikalaus išskirtinių pastangų, tai kiekvieną kartą, kai reikės kepurę skalbti, Jus erzins vien mintis apie tai. Todėl rinkdamiesi šalmuką atkreipkite dėmesį ir į rekomenduojamą jo priežiūrą, kad labai nesiskirtų nuo kitų Jūsų turimų lauko drabužių.

Stilius. Be abejonės, perkant šalmuką berniukui stilius ir kepurės išvaizda neturėtų būti paskutinėje vietoje – juk berniukai taip pat mėgsta puoštis. Nebijokite ryškesnių spalvų, išskirtinių detalių ir aksesuarų ant kepurytės.

Peržiūrėti šalmuko komplektą

Pupiai.lt šalmukai berniukams

Pupiai.lt šalmukai berniukams yra rankų darbo. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite išsirinkti jau pasiūtus gaminius, tačiau Jūsų pageidavimu, sukursime ir pasiūsime vienetinę, Jūsų norus ir lūkesčius atitinkančią kepurę. Elektroninėje parduotuvėje Pupiai.lt galite rinktis šalmukus, skirtus vaikams nuo gimimo iki 12 metų.

Kuo dar išsiskiria Pupiai.lt šalmukai berniukams?

  • Siuvame iš medvilninio trikotažo. Tai mūsų pamėgtas audinys, nes jis laidus orui, todėl vaiko galvytė neprakaituos, šis audinys labai malonus prie odos, o tai ypač aktualu, kai kalbame apie vaikus. Kepurė šalmas berniukui, pasiūtas iš medvilninio trikotažo yra lengvai prižiūrimas, neišsitampo ir nenusiskalbia.
  • Tobulai priglundantis, patikrintas modelis. Kiekvieną savo gaminį tikriname ir testuojame, todėl šalmukas berniukui idealiai priglus prie veiduko, nespaus ir nesmukčios, net ir dūkstant lauke kepurė išliks savo vietoje ir apsaugos Jūsų mažylio galvytę, ausytes, kakliuką ir krūtinę.
  • Tinka pavasariui, rudeniui ir šiltai žiemai. Siuvame iš dviejų sluoksnių medvilninio trikotažo, todėl mūsų kepurės šalmukai berniukams puikiai tiks ne tik pavasario ir rudens orams, bet ir šiltesnei žiemai.
  • Išskirtiniai, unikalūs dizainai. Mūsų vizitinė kortelė – išskirtinio stiliaus kūrimas. Pupiai.lt sukurtas ir pasiūtas šalmukas berniukui taps ne tik funkcionaliu galvos apdangalu, bet ir nepaprastai dailiu aksesuaru, kuris leis Jūsų mažyliui išsiskirti iš minios. Mūsų asortimente rasite įvairiausių spalvų šalmukų, puoštų ausytėmis, snapeliais, prisiuvamomis dekoracijomis, dirbtinio kailio bumbulais ir pan.
  • Kaina. Pupiai.lt šalmukų kaina priklauso nuo kepurės dizaino ir dekoracijų pasirinkimo.
Peržiūrėti šalmuko komplektą

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *