Žieminiai šalmukai mergaitėms

Peržiūrėti šalmuko komplektą

Žieminiai šalmukai mergaitėms internetu

Žiemą vienas šilčiausių ir praktiškiausių kepurių pasirinkimų mergaitei – tai žieminis šalmukas. Net ir šalčiausią žiemą mergaitė jausis šiltai ir patogiai – žieminė kepurė šalmas apsaugos nuo vėjo, šalčio ir sniego Jūsų mažylės ausytes, galvytę, kaklą ir krūtinę. Negana to, iš kokybiškų medžiagų pasiūti šalmukai žiemai neskatins prakaitavimo, todėl mergaitė visuomet jausis itin komfortiškai.

Peržiūrėti šalmuko komplektą

Pupiai.lt šalmukai žiemai

Kodėl verta rinktis būtent Pupiai.lt žieminius šalmukus mergaitei ir kuo mūsų kepurės išsiskiria iš kitų?

Rankų darbo. Žieminiai šalmukai mergaitėms siuvami rankomis. Viską – nuo kepurės brėžinio, iki medžiagų parinkimo, siuvimo ir testavimo atliekame patys, todėl galime garantuoti, jog iki Jūsų žieminis šalmukas atkeliaus aukščiausios kokybės. Mūsų žieminė kepurė šalmas pasiūta taip, kad net ir intensyviai judant, dūkstant sniege, lakstant, ji niekuomet nepersisuks ir neatidengs ausyčių šaltam žiemos speigui.

Dvisluoksniai. Žieminius šalmukus siuvame iš patikrintų, išbandytų, aukščiausios kokybės audinių. Kad žieminė kepurė šalmas užtikrintų visišką komfortą ir šilumą net ir šalčiausią žiemą, savo gaminiams pasirinkome kvėpuojančius ir geriausiai šilumą sulaikančius audinius:

  • Viršutinis sluoksnis siuvamas iš audinio su merino vilna. Ši medžiaga ypatingai tinka mažiems vaikučiams.
  • Vidinis sluoksnis siuvamas iš medvilninio trikotažo, todėl net ir jautriausių mažylių neerzins kepurėms taip būdingas graužimas arba įkyrus kutenimas.

Abu šalmuko sluoksniai yra su elastanu, todėl kepurė idealiai priglus prie mergaitės veiduko, kad nesusidarytų jokie plyšeliai ar tarpeliai įsmukti vėjui. Galėsite būti visiškai ramūs, kad Jūsų mažylės galvytė, ausys, kaklas ir krūtinė yra visiškai apsaugoti nuo šalčio.

Stilingi. Be išpildyto funkcionalumo, Pupiai.lt šalmukai mergaitėms yra ir be galo stilingi. Galėsite rinktis iš daugybės spalvų ir modelių. Žieminė kepurė šalmas gali būti su kaspinais, dirbtinio kailio bumbulais, meškiuko ausytėmis ar net gi snapeliu. Pastarasis ne tik suteiks išskirtinumo Jūsų kepurei, bet ir saugos akytes nuo sniego ar, nors ir retai pasirodančios žiemą, bet kartais išlendančios saulytės spindulių.

Peržiūrėti šalmuko komplektą

Žieminės kepurės – šalmukai mergaitėms kaina

Elektroninėje parduotuvėje Pupiai.lt rasite įvairių žieminių šalmukų, kurių kaina priklauso nuo komplektacijos. Labai šaltoms žiemoms rekomenduojame įsigyti žieminį šalmuką kartu su kaklaskare ar du kartus apsisukančia kaklo mova. Kadangi komplektui su du kartus apsisukančia mova sunaudojame daugiausiai audinio, tai tokio rinkinio kaina bus didžiausia. Rinkinys su kaklaskare kainuos šiek tiek mažiau, o šalmuką be kaklaskarės ar movos galite įsigyti už kiek daugiau nei 30 eurų.

Peržiūrėti šalmuko komplektą

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *