Šalmukai kūdikiams

Kepurė šalmas kūdikiams

Kepurės šalmai kūdikiams nepaprastai patogus lauko drabužėlis – vienu judesiu apsaugosite kūdikio galvytę, ausytes, kakliuką ir krūtinę. Dauguma tėvų įsitikinę, kad šalmukai tinkami tik vyresnio amžiaus vaikučiams, tačiau šalmas kūdikiui taip pat labai praktiškas pasirinkimas, o elektroninėje parduotuvėje Pupiai.lt rasite ne tik praktiškus, bet ir nepaprastai dailius šalmukus kūdikiams.

Peržiūrėti šalmuko komplektą

Kepurės šalmai kūdikiams – ką reikėtų žinoti prieš perkant internetu?

Kad kepurė šalmas kūdikiui pateisintų Jūsų lūkesčius, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  • Medžiaga. Medžiaga, iš kurios pasiūta kepurė šalmas kūdikiui, turi būti ypatingai švelni, maloni ir jauki. Pupiai.lt siuva iš medvilninio trikotažo, kuris ypatingai tinka kūdikiams. Ši medžiaga ne tik nepraleis šaltuko ar vėjo, bet ir yra laidi orui, kas užtikrins, jog Jūsų mažylis nesuprakaituos.
  • Dydis. Pirkdami šalmuką kūdikiui būtinai atkreipkite dėmesį į kepurių dydžius. Šalmukas naujagimiui neturi spausti, bet neturi būti ir laisvas, jis turi idealiai priglusti prie galvytės ir veiduko, kad nesusidarytų tarpeliai ar plyšeliai, pro kuriuos įsmuktų šalti vėjai.
  • Stilius. Viršutiniai drabužėliai kūdikiams tikrai neturi būti nuobodūs ir nykūs. Kurkite mažylių stilių nuo pirmųjų dienų! Elektroninėje parduotuvėje Pupiai.lt rasite nuo švelnių, šviesių, pastelinių spalvų iki ryškių atspalvių šalmukų pasirinkimą. Mes siuvame išskirtinius šalmukus kūdikiams: su ausytėmis, snapeliai, bumbulais, įvairiausiomis dekoracijomis. Jei nerandate sau patinkančio, tuomet susisiekite su mumis ir mes išpildysime Jūsų viziją.
  • Priežiūra. Kūdikių kepurytes ir kitus viršutinius drabužėlius gali tekti skalbti dažniau nei vyresnių vaikučių, nes mažyliai juos gali apseilėti ar netikėtai atpilti. Todėl visuomet atkreipkite dėmesį, kaip prižiūrėti, skalbti ir džiovinti šalmuką. Mūsų kepurės šalmai kūdikiams prižiūrimos itin paprastai, todėl Jūsų kasdienybės jų priežiūra tikrai neapsunkins.
  • Kaina. Elektroninėje parduotuvėje Pupiai.lt šalmukų kūdikiams kaina priklauso nuo aksesuarų ir dekoracijų pasirinkimo.

Ar kepurės šalmai kūdikiams tiks ir patiks visiems kūdikiams?

Nors kepurė šalmas kūdikiui yra vienas praktiškiausių ir stilingiausių pasirinkimų, tačiau šis pasirinkimas gali tikti ne kiekvienam kūdikiui. Jei pastebite, kad Jūsų mažylis pyksta, kai ką nors maunate per galvą, tikėtina, kad jis taip pat pyks, kai mausite ir šalmuką. Taip pat kepurės šalmai kūdikiams gali Jums netikti, jei mažylis dažnai užmiega ar yra migdomas automobilyje – jei jam užmigus norėsite nuimti šalmuką, kūdikis gali pabusti. Jei būtent dėl šių priežasčių baiminatės, ar verta pirkti šalmuką kūdikiui, tuomet gal Jums labiau tiks ir patiks stilingos kepurės kūdikiui ir kaklaskarės komplektukas?

Peržiūrėti šalmuko komplektą

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *