Kepurės berniukams

Kepurės berniukams internetu

Neretas tėvų susiduria su iššūkiu perkant kepurę berniukui. Įprasta manyti, kad kepurės berniukams turi apsaugoti nuo šalčio, vėjo šaltuoju metų laiku arba pridengti nuo saulės spindulių šiltuoju metų laiku, o grožis, įvairios išskirtinės detalės nėra svarbu. Tačiau netiesa, kad berniukai nemėgsta puoštis. Padėkime kiekvienam mažyliui atskleisti savo stilių, džiaugtis ne tik funkcionalia, bet ir džiuginančia kepure.

Pupiai.lt stengiasi kurti ir siūti išskirtines kepures berniukams, puoštas meškučių ausytėmis, įvairiomis prisiuvamomis aplikacijomis, su bumbulais, snapeliais, įvairiausių stilių ir spalvų, kad net išskirtinio skonio mažasis džentelmenas su malonumu nešiotų kepurę kiekvieną dieną. Rankų darbo kokybiškos kepurės už patrauklią kainą.

Peržiūrėti kepurės komplektą

Kaip išrinkti tinkamą kepurę berniukui?

Vienas svarbiausių kriterijų, kurį reikėtų įvertinti renkantis kepurę, tai sezonas, kurio metu bus nešiojama kepurė.

Vasarai. Mažesniems vaikams vasarinės kepurės turėtų būti tokios, kurios pridengia ne tik nuo saulės spindulių akis bei galvytę, bet ir saugo ausytes nuo vėjo, kuris tikrai nėra retas palydovas mūsų vasaromis. Kiek vyresniems vaikams gali pakakti apsaugos nuo saulės galvai ir akims. Rinkitės kepures su snapeliu, pasiūtas iš vieno sluoksnio medvilninio trikotažo. Šis audinys yra laidus orui, todėl jūsų mažylio galva net ir karščiausią dieną neprakaituos.

Žiemai. Žieminės kepurės berniukams turi saugoti nuo šalčio ir vėjo. Jos turėtų būti pasiūtos iš audinių, kurie saugo šilumą. Atkreipkite dėmesį, kad vilna, nors ir šilta, tačiau vien tik iš jos pasiūta kepurė gali erzinti jūsų mažylį, todėl geriau rinktis dvisluoksnę kepurę, kur vidinis sluoksnis būtų minkštas ir švelnus audinys, pavyzdžiui, medvilnė, o išorinis jau gali būti ir visų taip mėgstama merino vilna.

Pavasariui ir rudeniui. Ankstyvam pavasariui, kaip ir vėlyvam rudeniui, kai oras yra gana šaltas, puikiausiai tiks ir žieminė kepurė. Na, o vėlyvam pavasariui arba ankstyvam rudeniui, kai oras nėra labai šaltas, tinka vienasluoksnės kepurės, kurios saugo tiek nuo vėjo, tiek nuo saulės spindulių.

Peržiūrėti kepurės komplektą

Dar keletas patarimų renkantis kepures berniukams internetu

Dydis. Tinkamas dydis renkantis kepurę yra be galo svarbus. Per maža kepurė gali nemaloniai spausti ir erzinti jūsų mažylį, o per didelė paprasčiausiai neatliks savo funkcijų – ji nuolat smukčios, atidengs tai vieną ausytę, tai kitą ir tinkamai neapsaugos nuo šalčio ar vėjo.

Raišteliai. Vos spėjate nusisukti, o jūsų mažylis jau be kepurės? Raišteliai – tai pats paprasčiausias būdas išspręsti šią problemą. Būtent todėl apsiperkant Pupiai.lt galite pasirinkti bet kurią kepurę su arba be raištelių.

Papuošimai. Kad vaikas noriai nešiotų kepurę, leiskite jam pačiam išsirinkti. Apsiperkant internetu tai padaryti galite paprasčiausiai atidarę kelis kepurių langus ir parodę juos vaikučiui. Tai paskatins jo savarankiškumą, parodys jam, kad ir jo nuomonė jums svarbi.

Peržiūrėti kepurės komplektą

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *