Galvajuostės mergaitėms

Galvos juostos internetu mergaitėms

Galvos juosta mergaitei – tai aksesuaras, kuris atlieka net kelias funkcijas: apsaugo ausytes nuo vėjo, prilaiko nepaklusnius plaukučius ir puošia mažytes damutes. Galvajuostės mergaitėms gali būti ir nepaprastai šiltos, tinkamos net ir vėsiems orams, gali būti ir plonesnės, puikiai tinkančios vasarą, tačiau jos gali ir visai nepridengti ausyčių ir tarnauti kaip itin stilingas plaukų lankelis ar specialiai mažosioms princesėms sukurta karūna. Taip, su Pupiai.lt pasiūta galvos juosta mergaitei Jūsų mažylė pasijus it karalaitė.

Galvos juosta mergaitei idealus pasirinkimas ypatingai tuomet, kai savo mažąją damutę norite papuošti ypatingai progai, pavyzdžiui, krikštynoms, gimtadieniui ir pan. Galvajuostės, priešingai nei kepurės, nebūtina nuimti viduje, todėl mergaitės plaukučiai visos šventės metu bus tvarkingi, o Jūs būsite rami, kad netikėtai mažylei išbėgus į lauką, ji neperšals ausyčių.

Peržiūrėti galvajuostės komplektą

Mergaitiškos galvajuostės – kaip išsirinkti?

Atrodytų viskas čia paprasta – galvajuostės mergaitėms dedamos ant galvos, tačiau kokia jų paskirtis? Kaip išsirinkti tinkamiausią? Pirmiausia, atsakykite į kelis klausimus:

  • Ar galvos juosta mergaitei reikalinga tik prilaikyti plaukučiams?
  • Galbūt galvajuostę dėsite ir šiek tiek vėsesniu oru, todėl reikėtų, kad ji apsaugotų ir ausytes?
  • Ar galvos juosta mergaitei bus reikalinga ir žiemą?
  • Kiek pinigų ketinate skirti galvajuostei? Galvajuostės kaina priklauso nuo jų pločio, ar tai vienasluoksnės ar dvisluoksnės juostos, papuošimų ir kt. detalių.

Atsakius į šiuos klausimus bus daug paprasčiau nuspręsti, kokią galvos juostą mergaitei įsigyti.

Peržiūrėti galvajuostės komplektą

Mergaitiškos galvajuostės Pupiai.lt

Visas galvajuostes mergaitėms siuvame rankomis, kiekvienas modelis yra išbandytas praktikoje, kad Jums atitektų tik pasiteisinę, funkcionalumą užtikrinantys gaminiai. Pupiai.lt elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti kiekvieno skonį, lūkesčius ir poreikius atitinkančias galvajuostes mergaitėms:

  • Galvos juosta, prilaikanti plaukučius. Šios galvajuostės mergaitėms atliks puošnaus lankelio ar dailios karūnos funkciją. Mūsų mergaitiškos galvajuostės, prilaikančios plaukučius, yra labai įvairaus dizaino: įvairių pločių juostos, kurios gali būti puoštos visiškai minimaliais aksesuarais, paraukimais arba nuostabaus grožio gėlėmis, kaspinais, karoliukais, prisiuvamomis aplikacijomis (karūnomis, žvaigždėmis ir pan.).
  • Galvos juosta, uždengianti ausytes. Tai šiek tiek platesnės juostos, kurios tampriai priglus prie mažų ausyčių ir apsaugos jas nuo vėjo. Šios galvos juostos puikiai tiks tiek vasaros metu, tiek pavasarį ar rudenį.
  • Galvos juosta žiemai. Tai plačios, dvisluoksnės galvos juostos, kurios puikiai tiks ir šaltą žiemą. Prie šių juostų, kaip ir prie kiekvienos kitos galvos juostos, galite priderinti ir stilingas kaklaskares, saugančias mažylių kakliukus.
Peržiūrėti galvajuostės komplektą

Ar galvajuostės tik mergaitėms?

Dėl galvajuosčių puošnumo įprasta manyti, kad jos tinkamos tik mergaitėms. Tačiau mes siuvame ir tokias galvos juostas, kurios puikiai tiks ir berniukams, ir patiems mažiausiems vaikučiams.

Galvajuostės berniukams. Galvajuostės berniukams – minimalaus dizaino, su snapeliu, kuris apsaugos akytes nuo saulės spindulių. Šios galvajuostės – tai kepurės su snapeliu pakaitalas, tik šiek tiek vėsesnis variantas, nes nepridengia viršugalvio.

Galvajuostės kūdikiams. Šios galvajuostės ne tik saugos nuo skersvėjo, bet ir prilaikys ausytes, kad jos neatsilenktų. Tai ypatingai aktualu kūdikį guldant ant šono į vežimėlį – būsite visiškai ramūs, kad ausytės yra tinkamoje padėtyje.

Peržiūrėti galvajuostės komplektą

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *